Центар за производи

  • head_banner
  • head_banner
  • head_banner

Диво земјиште Компактен шатор за покрив со преклопување со тврда школка

Краток опис:

Модел бр.: Voyager Pro 140

Опис:

Voyager Pro 140, нова големина на шатор за покрив со тврда обвивка Wild Land за авантури за сите намени, компактен преклопен дизајн и лесно може да се монтира на покривот на возилото без да зафаќа многу простор на покривот на автомобилот.Ова го прави идеален и за долги патувања и за кампување на отворено.


Детали за производот

Ознаки на производи

WL-Tech ткаенина

  • Применете ја технологијата на високо-полимерна активна фолија за отстранување на влага за подобра вентилација.
  • Одличен статички притисок на водата и отпорност на површинска влага.
  • Ефикасно спречување на појава на кондензација.

Спецификации

140cm Спец.

Внатрешна големина на шатор 230х130х110см
Затворена големина 147х124х27см
Нето маса 53+6(скалила)кг
Бруто тежина 69 кг
Капацитет за спиење 2-3 луѓе
Летај Патентирана WL-tech ткаенина PU5000-9000mm
Внатрешна 300D поли Оксфорд PU обложен
Внатрешен покрив и прозорец и врата Специјална термичка ткаенина (200гр/)
Кат 210D полиоксфорд PU обложен 3000мм
Рамка Алуминиум., Телескопска алуминиумска скала
База Плоча од саќе од фиберглас и алуминиумска саќе плоча

 

капацитет на шаторот

未标题-2

Одговара

Кров-Кампер-Шатор

SUV со средна големина

Горе-покрив-Топ-Шатор

SUV со целосна големина

4-Сезона-Кров-Топ-Шатор

Камион со средна големина

Хард-шатор-кампување

Камион со целосна големина

Покрив-Топ-Шатор-Соларни панели

Трејлер

Поп-ап-шатор-за-покрив на автомобил

комбе

пат-пат-автомобил-шатор-надвор
тврда школка-кампинг-автомобил-шатор
иновативен-шатор-за-автомобил-на отворено
уникатен-дизајн-преклоплив-покрив-шатор

  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја