Qendra e produkteve

  • koka_banderolë
  • koka_banderolë
  • koka_banderolë

Tendë çati e palosshme kompakte me guaskë të fortë

Përshkrim i shkurtër:

Numri i modelit: Voyager Pro 140

Përshkrim:

Voyager Pro 140, një madhësi e re e tendës së çatisë së palosshme të stilit Wild Land për aventura të të gjitha qëllimeve, një dizajn kompakt i palosshëm dhe mund të montohet lehtësisht në çatinë e automjetit pa zënë shumë hapësirë ​​në çatinë e makinës.Kjo e bën atë ideal si për udhëtime të gjata ashtu edhe për kampe në natyrë.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Pëlhurë WL-Tech

  • Aplikoni teknologjinë e filmit aktiv për thithjen e lagështirës me polimer të lartë për ajrim më të mirë.
  • Rezistencë e shkëlqyer ndaj presionit statik të ujit dhe lagështisë sipërfaqësore.
  • Parandaloni në mënyrë efektive shfaqjen e kondensimit.

Specifikimet

140 cm Spec.

Madhësia e brendshme e tendës 230x130x110cm
Madhësia e mbyllur 147x124x27cm
Pesha neto 53+6(shkallë)kg
Pesha bruto 69 kg
Kapaciteti për të fjetur 2-3 persona
Fluturoj Pëlhurë e patentuar e teknologjisë WL PU5000-9000mm
E brendshme 300D e veshur me poli oxford PU
Çati e brendshme dhe dritare dhe derë Pëlhurë speciale termike (200g/)
Kati 210D polioxford PU i veshur me 3000 mm
Kornizë Alumini., Shkall alumini teleskopike
Baza Pjatë huall mjalti me tekstil me fije qelqi dhe pjatë huall mjalti prej alumini

 

kapaciteti i tendes

未标题-2

Përshtatet

Tavanë-Kampi-Tendë

SUV me madhësi të mesme

Tenda e sipërme-çati-majë

SUV me madhësi të plotë

4-Sezoni-Çative-Top-Tendë

Kamion i madhësisë së mesme

Hard-Tent-Camping

Kamion me madhësi të plotë

Roof-Top-Tent-Paneli diellor

Rimorkio

Tenda pop-up-për-çati-makine

furgon

rrugë-udhëtim-makinë-çadër-jashtë
çadër-kamping-makinë-kampë e fortë
inovative-tenda-për-makinë-jashtë
çadra-çati me dizajn unik

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni