Qendra e produkteve

  • koka_banderolë
  • koka_banderolë
  • koka_banderolë

Tenda e çatisë së makinës në stilin e hyrjes Wild Land të palosshme për automobila dhe kampe solo

Përshkrim i shkurtër:

Modeli Nr.: Lite Cruiser

Çadra e çatisë Wild Land Lite Cruiser është një tendë çatie me stil të palosshëm dhe me guaskë të butë me çmime konkurruese të nivelit të hyrjes.Madhësi kompakte për shpërndarje dhe ruajtje të përshtatshme.Ka peshë të lehtë, mund të vendoset ose paloset në pak minuta.I përshtatshëm për të gjitha llojet e automjeteve, veçanërisht për sedan, i mirë për kampe solo dhe kampe për çifte.Është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë fillestarët dhe dashamirët e RTT.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Veçoritë

  • I përshtatshëm për çdo automjet 4x4, zgjedhje e shkëlqyer për sedan.
  • Peshë super e lehtë për transport dhe instalim të lehtë.
  • Përmasa e vogël e paketimit për të kursyer hapësirën e raftit të çatisë.
  • Një strehë e madhe dhe mizë e plotë me shi për mbrojtje të shkëlqyer nga shiu.
  • Dy dritare të mëdha anësore dhe një dritare e pasme mbajnë ajrosje të mirë dhe shmangin hyrjen e mushkonjave.
  • Dysheku i dyshekut me densitet të lartë 3 cm ofron përvojë të rehatshme gjumi.
  • Alu teleskopik.shkalle e perfshire dhe duron 150 kg.

Specifikimet

Specifikim 120 cm.

Madhësia e brendshme e tendës 212x120x95cm (83x47x37in)
Madhësia e mbyllur 127x110x32cm (50x43x13in)
Pesha 34 kg (75 lbs) për tendën, 6 kg (13 lbs) për shkallët
Kapaciteti për të fjetur 1-2 persona
Kapaciteti i peshës 300 kg (661 lbs)
Trupi Polyoxford i qëndrueshëm 600D Rip-Stop me PU 2000 mm
Rainfly 210D Rip-Stop Poly-Oxford me Veshje Argjendi dhe PU 3,000 mm, UPF50+
Dyshek Shkumë me densitet të lartë 3 cm
Dyshemeja Shkumë EPE 4 cm
Kornizë Aliazh alumini i ekstruduar në të zezë

kapaciteti i gjumit

1

Përshtatet

Tavanë-Kampi-Tendë

Sedan

Tenda e sipërme-çati-majë

SUV

4-Sezoni-Çative-Top-Tendë

Kamion i madhësisë së mesme

Hard-Tent-Camping

Kamion me madhësi të plotë

Roof-Top-Tent-Paneli diellor

Rimorkio

Tenda pop-up-për-çati-makine

furgon

Sedan

SUV

Kamion

Sedan
SUV
Kamion

1.Niveli-hyrje-Wild-Land-Fold-Out-Style-Car-Roof-Tent-For-Sedan-And-Solo-Camping1

2.4wd-çati-çadër

3.jashtë-mbi tokë-rtt

4.solo-kamping-makinë-çadër

5,1180x7223

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni