Qendra e produkteve

 • koka_banderolë
 • koka_banderolë
 • koka_banderolë

Çadra e sipërme e çatisë së fryrë, e patentuar, e markës së re Wild Land Air Cruiser

Përshkrim i shkurtër:

Nr. Model: Air Cruiser

Përshkrimi:Tenda e parë e çatisë së mekanizmit të tubit të ajrit të Wild Land.Me idenë e "Të bëjmë çdo vend skenik të bëhet oborri juaj privat", ne integrojmë në mënyrë të përsosur shtëpinë dhe banesën poetike përmes "shtëpisë së lëvizshme" si koncept dizajni, krijimit të një hapësire të brendshme të lartë dhe të gjerë, ruajtjes inovative të përshtatshme dhe të shpejtë, dhe një dizajn funksional plot siguri.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Veçoritë

 • Me pompën e integruar të ajrit, mos u shqetësoni për mungesën e pompës së ajrit ose hapësirës shtesë për ta ruajtur atë
 • Pompë ajri pa bateri, e mundësuar në mënyrë të sigurtë nga çakmaku ose banka e energjisë
 • Tubi i ajrit është i mbrojtur me 5 shtresa, rezistente ndaj goditjeve dhe rezistencë ndaj gërvishtjeve
 • Patentoni dizajnin me dy qoshe, zvogëlon rezistencën e erës, i shkëlqyeshëm për mbrojtje nga drita, kullimi dhe shiu
 • Hapësirë ​​e brendshme e gjerë me 1.45 m lartësi kur çadra hapet për rehati shtesë
 • Dy dritare çati me çati me perde për pamje të mrekullueshme të natës
 • Ventilim i shkëlqyeshëm me dyer dhe dritare të mëdha rrjetë, dhe ndenja ajri
 • Dizajn i lehtë dhe kompakt
 • Përballoni testin e erës dhe shiut të nivelit 7 (15 m/s).
 • Rrip drite LED ultra i gjatë i errësueshëm në formë U për të krijuar një atmosferë të ngrohtë

Specifikimet

Madhësia e brendshme e tendës 210x135cmx145cm (83x53x57in)
Madhësia e paketimit 149x108x30 cm (59x43x12 in)
Pesha neto 42,5 kg (94 lbs) (shkallët përjashtohen)
Kapaciteti 2-3 persona
Pesha bruto 87 kg (191 lbs)
Mbulesë Poloksford 600D i rëndë me veshje PVC, PU5000mm, WR
Baza Kornizë alumini
Muri 280G rip-stop polikoton PU i veshur 2000mm, WR
Kati 210D polioxford i veshur me PU 3000mm, WR
Dyshek Mbulesa termike e dyshekut miqësor ndaj lëkurës me dyshek shkumë me densitet të lartë 5 cm
Kornizë Tub ajri, Alu.shkallë teleskopike

kapaciteti i gjumit

3

Përshtatet

Tavanë-Kampi-Tendë

Sedan

Tenda e sipërme-çati-majë

SUV

4-Sezoni-Çative-Top-Tendë

Kamion i madhësisë së mesme

Hard-Tent-Camping

Kamion me madhësi të plotë

Roof-Top-Tent-Paneli diellor

Rimorkio

Tenda pop-up-për-çati-makine

furgon

Sedan

SUV

Kamion

Sedan
SUV
Kamion

1,1920x53720

2,1180x722-25

3,1180x7226

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni